Комунальний заклад "Таганчанський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

ЗМАГАННЯ З ДОПРИЗОВНОЇ ПІДГОТОВКИ

Дата: 23.11.2023 17:49
Кількість переглядів: 21

23.11.23- на базі КЗ "Таганчанський ліцей" було проведено змагання з допризивної підготовки учнів Степанецької ОТГ. У даних змаганнях приймали  участь 12 учасників: 6- хлопців, 6- дівчат, Таганчанського ліцею  ( 2- юнаки + 2- дівчини) Мартинівський ліцей ( 2- юнаки + 2 дівчини) Степанецький ліцей ( 2-юнаки + 2 дівчини).
Юнаки змагалися в особистій першості з  чотирьох видів спорту: підтягування на перекладині, стрибок у довжину з місця, стрільба з пневматичної гвинтівки, човниковий біг 4х9 м.
Дівчата змагались з трьох видів спорту: стрибок у довжину з місця, човниковий біг і стрільба з пневматичної гвинтівки.
Учні Таганчанського ліцею досягли високих результатів, а саме: Заболотний Петро зайняв 2 місце 🥈серед юнаків а Дорошенко Анна стала переможницею серед дівчат посівши перше місце🥇.
Вітаємо  переможців та призерів змагань, бажаємо високих майбутніх досягнень, міцного здоров'я і мирного неба.💙💛