A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Таганчанський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Дата: 23.01.2023 14:29
Кількість переглядів: 72

     До Дня соборності України  в  закладі дошкільної освіти «Ромашка» було проведено дистанційно ряд заходів з дітьми та батьками: бесіди, відеоперегляди,  конкурси малюнків та поробок «Україна єднайся».

    Вихователі розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні та народні символи, національні пам'ятки України. Діти дізналися, що головним символом Дня Соборності України є ланцюжок з людей, що взялися за руки. Цей ланцюжок ніби символізує силу й міць волелюбного народу, як могутня річка починається з маленького струмочка так і непоборна нація починається з маленької людини.

     Для дітей  проведено заняття «Україна єдина», під час якого діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», «соборна», закріпили знання про символи рідної держави, читали вірші українських авторів, переглянули  мультфільми «Твоя країна Україна»  та «Молитва за Україну». А під час заняття із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «Незалежна і єдина наша ненька – Україна».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора