Міжнародний день чаю
"Міжнародний день чаю" порівняно молоде свято. Ідея відзначати «День чаю» літала в повітрі багато років, але лише після обговорення на всесвітніх громадських форумах індійському Мумбаї та бразильському Порту-Алегрі в особі Центру Освіти та Спілкування у 2004 і 2005 році відповідно, дата 15 грудня стала називатися «Міжнародний день чаю».
Найбільш широко святкування «Міжнародного дня чаю» проходить в Індії та Шрі-Ланці, однак і такі країни, як Бангладеш, Непал, В'єтнам, Індонезія, Кенія, Малайзія, Уганда і Танзанія, будучи провідними світовими сільгоспвиробниками чаю, не залишаються байдужими до цього свята.Немає такої країни у світі, де б не споживали чай. А в окремих державах чайна церемонія є неодмінною частиною культури.
Слово чай прийшло до нас з китайської мови. І сталося це від напою, який стародавні китайці називали «Тей». Порівняйте із англ. “tea”. Китайські філософи у своїх творах називали чай «тоу», «чун», «тсе», «мінг». Найчастіше використовували слово «ча», що має переклад «молодий листок».
На передодні "Дня чаю"для учнів початкової школи влаштували у класах цікаві бесіди за чашкою чаю. Цей день був пізнавальним та цікавим, також учні дізнались про традиції чаювання, історію, різні цікавинки та кращі рецепти чаю під час приємного чаювання, яке відбулося під гаслом "Смачного чаю багато не буває". На завершення діти насолодились довершеними смаками чаїв та отримали приємні емоції і заряд гарного настрою.☕☕☕